Anasayfa -> Hizmetlerimiz

TRUVA BİLGİ İŞLEM - HİZMETLERİMİZ

AĞ GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ (YENİ)
Labris Networks, internet ağ güvenliği alanında, kuruluşundan bu yana Ar-Ge odaklı üretimi birincil koşul olarak belirlemiş bir Türk teknoloji şirketidir. Bilişim Güvenliği konusunda Ar-Ge ve üretim yapan şirket, 2003 yılında ”Türkiye’nin ilk ulusal güvenlik duvarı” nı, 2005 yılında “Türkiye’nin ilk yerli UTM ürünü” nü duyurdu. Ürünlerinin yaygın satışına 2005 yılında başladı. Sırasıyla Güvenlik Ağ Geçidi Yazılımları, Güvenlik Ağ Geçidi Cihazları, Ağ Dinleme ve Loglama Cihazları, Bulut Servisleri, HARPP DDoS Mitigator – Siber Savaş Aracı ürün ailelerinin üretimini gerçekleştirdi. 3 yıldır Deloitte Technology Fast 50 Turkey ve Fast500 EMEA listelerinde yer alarak, bölgenin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasına üreterek girmiştir. Labris Common Criteria (Ortak Kriterler) EAL4+ güvenlik sertifikasına sahip dünyanın 12 Ağ Geçidi markasından biridir ve aynı zamanda tek Türk Ağ Geçidi Markasıdır. Ortak Kriterler (ISO/IEC 15408), 26 ülke tarafından kabul edilen dünyanın en kapsamlı güvenlik sertifikasyon sürecidir. EAL4+, bir ağ geçidi ürünü tarafından alınabilecek en üst güvenlik seviyesidir. Truva Bilgi İşlem olarak, Labris Ürünlerinden Güvenlik duvarı, Sanal özel güvenlik ağ(VPN), Hat sığa ve yedeklilik yönetimi, Url/içerik filtreleme, Antivirüs/antispam ağ geçidi, Saldırı tespit ve önleme, Sunucu yük dengeleme, Merkezi yönetim ve log sunucu, Mesajlaşma sistemi hizmet ve desteklerini vermektedir.
WEB TASARIM - İNTERNET HİZMETLERİ

Truva Bilgi İşlem olarak amaca uygun, benzersiz, sizin isteklerinize göre tasarlanan, gerektiğinde size bu yolda yön vererek, güncel trendlere uygun projelere imza atıyoruz.Kurumunuzun çizgileri ışığında; gerektiğinde görsellerin animasyonlarla bütünleştiği, ayrıntılı içeriklerle donatılan, hedef kitlenize hitap edecek ve elbette ki tüm bunları muntazam bir altyapıyla bütünleştirecek tasarımlarla sizlerin beğenilerinize sunuyoruz.

Kurumsal Kimlik Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik Tasarımı, Logo Tasarımı, Katalog / Broşür / Afiş Tasarımı.
Dinamik Web Sitesi
Kolayca güncellenebilir profesyonel websiteleri.
E-Ticaret Hizmetleri
Kullanımı kolay profesyonel bir e-ticaret sistemine sizde sahip olun, satışlarınızı arttırın...
Google Reklam Danışmanlığı Google Reklam Danışmanlığı
15 Dk'da Yeni Müşterilere Ulaşın
Google AdWords'e Kayıt Olun!
Arama Motoru Optimizasyonu
Google da birinci sayfa garantisi.
Türkiye de en çok başarılı referans. 
Banner Reklam Yönetimi
Kullanıcı sayısı yüksek sitelere banner reklam isteyenlere ekonomik alternatifler
E-Bülten Hizmetleri
E-Mail Marketing İle Doğrudan
Pazarlamanın Gücünü Keşfedin!
  Mobil Uygulama Geliştirme
Artan Mobil Trafik Dünyasında sizde yerinizi alın.
Sosyal Medya Hizmetleri
Markanızı sosyal ağlarda en uzman olan ekibin yönetimine bırakın.
İçerik Geliştirme ve Danışmanlık
İhtiyaçınız olan tüm web platformlarında profesyonel içerik yazımı ve sürekli güncelleme desteği

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Truva Bilgi İşlem'in kaliteli, güvenli ve ekonomik hizmetiyle tanışmak için aşağıdaki seçeneklere hemen göz atın!
Çeyrek asırlık tecrübesiyle Truva, endüstrinin en gelişmiş ve güvenilir alarm sistemi markalarıyla çalışmayı ilke edinmiştir. Bu sebeple binlerce ev ve işyerini güvenle korumaya devam etmektedir.

Tehlikelerden Korunun


Siz de eviniz ve işyeriniz için alarm sistemi hizmeti alarak,

» Hırsızlığa karşı riski en aza indirin.
» Sigorta priminizi düşürün.
» Ani sağlık sorunu, gaz kaçağı, yangın gibi acil durumlarda çaresiz kalmayın.

Evinizi-İşyerinizi İzleyin


Dilediğiniz yerden evinizi ya da işyerinizi canlı izleyebilir, kayıt görüntülerini inceleyebilirsiniz. Bu sayede;

» Hırsızlığa ve vandalizme karşı caydırıcılığı arttırabilir.
» Sigorta prim bütçenizi kısabilir.
» Kontrol etmeniz gerekenleri istediğiniz yerden takip edebilir,
» Her türlü riski azaltıp, ekonomik ve güvenli bir karar alabilirsiniz.
IT DESTEK ve BAKIM HİZMETLERİ

IT DESTEK VE BAKIM SERVİS HİZMETLERİ

*  Masaüstü ve sunucu bakım hizmetleri

*  Teknik destek hizmetleri

*  Bilgisayar ve donanım satışı

IT destek ve bakım hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetler; kritik teknik servis hizmetlerinden, bütünleşik yönetim hizmetlerine kadar geniş bir alanı kapsamaktadır. Alanında uzman ve sertifikalı personelimizle, işletmelerin asıl işlerine odaklanması sağlanarak, bilgi teknolojileri konusundaki tüm ihtiyaçları için, teknik destek ve bakım hizmeti sunulmaktadır. Bununla birlikte, teknolojik altyapının standartlara uygun ve bir bütün olarak çalışır durumda bulundurulması da bu kapsamda ele alınan çalışmalar arasındadır.

İşletmelere; ürünlerinin türü, markası ve modeli ne olursa olsun, işlerinin devamlılığını sağlamak ve beklenmeyen sorunlarda kesintisiz ve acil destek sunabilmek için sözleşmeli hizmetler sunulmaktadır.

HİZMET SEÇENEKLERİ

        

1.Uzakta Destek Hizmeti

Sunucu veya ağ (network) sistemlerinde oluşan problemler ya da bu sistemler için alınmak istenen teknik destek, internet üzerinden, uzaktan erişim (remote Access) yoluyla sağlanır.

2.Yerinde Destek Hizmeti

Müşterilerin sorunlarına, sözleşme koşulları çerçevesinde, yerinde destek verilir. Sorun giderilerek, talep yerine getirilmiş olur.

3.Periyodik Bakım Hizmeti

Periyodik bakım hizmetini alan müşterilere, sözleşme kapsamındaki ürünler için, sözleşmede belirten aralıklarda genel bakım hizmeti verilir. Periyodik bakım sırasında cihazların kontrolleri yapılır, varsa arızalar giderilerek, fiziksel bağlantıları kontrol edilir. Bu sayede arızaya sebep olabilecek durumların önüne geçilmiş ve performansın korunarak iş devamlılığı sağlanmış olur.

4.Yedek Cihaz Bulundurma Hizmeti

Yedek cihaz bulundurma hizmetini alan müşterilerde, arıza meydana gelmesi durumunda, müşterinin mevcut işini aksatmadan, yedek cihaz ile değişim yapılır. Bu hizmet kapsamında temin edilen cihazın, yerinde kurulumu yapılarak devreye alınır.

5.Destek Uzmanı Bulundurma Hizmeti

Destek uzmanı bulundurma hizmetini alan müşterilere, firmamız tarafından destek uzmanları tayin edilir. Bu uzmanlar sürekli müşterilerimizin yanında olup, sorunlara ilk müdahalede bulunur. Oluşan problemlerin çözümü mümkün ise sorun giderilir, değilse firmamızla gerekli koordinasyonu sağlanarak çözülme ulaşılır.

MASAÜSTÜ SUNUCU BAKIM HİZMETLERİ

Büyük ve Orta boy sistemler için Türkiye’nin sektörlerinde lider ve öncü kurumsal firmalarının, askeri ve sivil kamu kuruluşlarının kritik iş süreçlerini yönettikleri  bilgi işlem sistemlerinin merkezi ve dağıtık yapıdaki bakım onarım, destek ve danışmanlık hizmetlerini başarıyla sunan Teknosky önde gelen teknoloji şirketlerinden biridir.

TEKNİK DESTEK HİZMETLERİ

Teknik Hizmetler konusunda temel felsefesi müşterilerine en hızlı, en güvenilir, en doğru hizmeti, en ekonomik şekilde vermek olup, hizmetlerinin geliştirilmesi, servis çeşitliliğinin sağlanması ve aralıksız değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip edebilmesi için sürekli olarak yatırımlar yapmaktadır. Her bir servis noktası gerekli tüm ekipman ve yedek parça ile donatılmış olup, bu servis noktalarında konularında uzman teknik kadrosu ile çalışmalarını başarıla sürdürmektedir.

BİLGİSAYAR VE DONANIM SATIŞI

Bilgisayar ve donanım satışı ile de hizmet vermekteyiz

OEM PARÇALAR VE SARF MALZEMERİ

Deneyimli TRUVA personeli tarafından ihtiyaç duyduğunuz bütün ürünlerin tedariği yapılmaktadır.

-Bilgisayar Çevre birimleri ve Aksesuarlar

-Bilgisayar Toplama

-Notebook Satışı

-Yazııcı,tarayıcı,Fax cihazlarıın temini

Parça temini için iletişim adresimize tıklayınız

TİCARİ YAZILIMLAR

Ticari yazılımlar kullanılan firmaların en önemli kilometre taşlarından birisi haline gelmişlerdir. Türkiye’de ve Dünya’da milyonlarca firma günlük işlemlerini ticari yazılımlar kullanarak yerine getirmektedir. Firmaların bütün kayıtlarının tutulduğu (alacak verecek v.b) ticari yazılımlar’da doğru seçimi yapmak firma sahibinin vermesi gereken en önemli kararlardan birisidir.

web tasarım